Blog

Wakacyjny rozkład jazdy!!!

Przed nami czas wakacji. Od poniedziałku 24 czerwca atrakcje Parku Dolina Wkry będą czynne dla odwiedzających również w tygodniu, oprócz poniedziałku, który jest dniem wewnętrznym, przeznaczonym na porządkowanie terenu. Wakacyjne godziny otwarcia Parku Dolina Wkry będą następujące:

Weekend ze świętem Bożego Ciała 2024

Przez najbliższe 4 dni od 30 maja do 2 czerwca (CZWARTEK, PIĄTEK, SOBOTA, NIEDZIELA), wszystkie atrakcje Parku Dolina Wkry będą dostępne dla odwiedzających w godzinach 10.00-18.00. Zapraszamy do odwiedzania Parku i korzystania z letniej aury. Jeśli pogoda pokrzyżuje nam plany i z powodu deszczu lub burzy atrakcje będą zamykane, poinformujemy o tym w mediach społecznościowych.

Majówka 2024

W dniach 27-28 kwietnia oraz 1-5 maja atrakcje Parku Dolina Wkry będą czynne w godzinach 10.00-18.00. Zapowiada się wspaniała pogoda, przystępna temperatura, w sam raz na leśną, wiosenną przygodę. Czekają na Was: wiosenna zieleń, śpiew ptaków, budząca się do życia przyroda. Ruszyła też internetowa sprzedaż biletów wstępu na parkowe atrakcje. Można je zakupić w zakładce…
Czytaj dalej

20-21 kwietnia atrakcje nieczynne

W najbliższy weekend 20 i 21 kwietnia zapowiada się niestety pogoda niesprzyjająca dłuższemu przebywaniu na świeżym powietrzu. Padający deszcze, który jest zapowiadany, uniemożliwia korzystanie między innymi ze spaceru w koronach i parku linowego. Dlatego atrakcje Parku będą w ten weekend niedostępne.

Weekend 13-14 kwietnia atrakcje otwarte – zapraszamy!

W najbliższy weekend 13-14 kwietnia w godz. 11-18:00 będą czynne atrakcje Parku: spacer w koronach drzew, wieża widokowa, park linowy oraz plac zabaw Wiking. Przypominamy jednocześnie, że motyle na łąkę motyli jeszcze nie doleciały, nadal pozostają w konserwacji.