Dłuuugi weekend

Tak było, bardzo dziękujemy za udział w warsztatach.

Dłuuugi weekend, czyli cztery dni wolne w czerwcu to okazja do odpoczynku na łonie przyrody. Przygotowaliśmy kilka wydarzeń, które uatrakcyjnią pobyt w Parku Dolina Wkry.

„Zwierzaki z lasu”
Warsztaty do samodzielnej realizacji pozwolą poznać bliżej leśne zwierzęta i ich zwyczaje. Instrukcje poprowadzą uczestników po parku, odkrywając tajemnice zwierząt. Będzie trzeba skupić się na poszukiwaniach i rozwiązywać zagadki. Nie zabraknie też zadań kreatywnych.
ZAPISY ZAKOŃCZONE, WSZYSTKIE PAKIETY SPRZEDANE.

„W pogoni za motylami” – 11.06.2020 o godz. 15.00
Spacer przyrodniczy dla wszystkich chcących poznać motylowe ciekawostki. Będziemy poznawać różne gatunki, ich zwyczaje i miejsca, gdzie można je spotkać. ZAPISY ZAKOŃCZONE, WSZYSTKIE PAKIETY SPRZEDANE.

„Dmuchawce, latawce, wiatr” – 14.06.2020 godz. 15.00
Warsztaty robienia latawców na polanie z wiklinowymi zwierzętami. Będziemy tworzyć kolorowe latawce i od razu wypróbujemy je na łące. Liczba miejsc ograniczona. Koszt 25 zł, zapisy przez formularz https://tiny.pl/79jt2 – płatność w sklepiku na polanie

Przypominamy, że obecnie wciąż obowiązuje dystans 2-metrowy od innych, dlatego też będą odpowiednio przygotowane stanowiska do warsztatów. Prosimy także o zachowanie odpowiednich odległości w czasie spaceru przyrodniczego.