Tereny rekreacyjne

Kompleks sportowo-rekreacyjny przy ul. Sportowej

Teren znajduje się przy ulicy Sportowej w Pomiechówku. Do dyspozycji jest ogrodzone boisko do piłki nożnej, siłownia zewnętrzna, duży plac zabaw z wydzielonym miejscem do jazdy na rolkach i desce. Na terenie placu znajdują się ławeczki, na których można posiedzieć i miejsca zadaszone, gdzie można spożyć posiłek.

Kompleks rekreacyjny z bulwarem w Pomiechowie

Teren rekreacyjny z placem zabaw, siłownią zewnętrzną, altanami i dużą zagospodarowaną plażą z boiskiem do siatkówki znajduje się przy ulicy Bałtyckiej w Pomiechowie. Cały obszar jest malowniczo położony nad Wkrą. Wzdłuż rzeki, na wale ciągnie się bulwar, którym można pospacerować, pojeździć na rowerze i rolkach. 

Kompleks sportowo-rekreacyjny w Kosewku

Obok kładki w Kosewku, nad Wkrą znajduje się kolejny teren do aktywnego spędzania czasu na powietrzu. Do dyspozycji jest ogrodzone boisko do gry w piłkę, plac zabaw, siłownia zewnętrzna oraz plaża latem tętniąca życiem. Chętnie spędzają tu czas mieszkańcy i letnicy.

Promenada w Pomiechówku

Promenada znajduje się obok mostu drogowego w Pomiechówku. Jest to miejsce z ławeczkami i bogato wyposażoną siłownią zewnętrzną. Można tu odpocząć lub aktywnie spędzić czas. Promenada wykorzystuje malowniczy widok na Wkrę, która dopływa do Pomiechówka. Poniżej znajduje się popularna plaża.