Park linowy

Park linowy posiada trzy trasy o zróżnicowanym stopniu trudności, których pokonanie wiąże się ze zmierzeniem się z całą masą przeszkód w postaci drabinek, mostków i platform:

  • trasa „maluch” o długości 62 metrów z 11 przeszkodami przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia, bezpieczna bo w pełni osiatkowana. Istnieje możliwość przejścia z rodzicem lub opiekunem
  • trasa „średnia” o długości 97 metrów z 14 przeszkodami przeznaczona dla dzieci od 130 cm wzrostu
  • trasa „standard” o długości 179 metrów z 15 przeszkodami przeznaczona dla osób od 160 cm wzrostu.

W zależności od warunków atmosferycznych park linowy czynny jest od połowy kwietnia do końca października. Informacja o otwarciu parku linowego podawana jest na bieżąco w aktualnościach oraz na stronie na FB. Planując wizytę w parku linowym, należy pamiętać o odpowiednim, sportowym stroju – luźne spodnie oraz zakryte buty to podstawa (niedopuszczalne są sandały, spódnice i sukienki u pań). Dysponujemy pełnym sprzętem takim jak uprzęże i kaski, który wypożyczamy na miejscu. Cała zabawa odbywa się pod czujnym okiem naszych wykwalifikowanych instruktorów i ratowników. Kiedy dzieci hasają w koronach pomiechowskich drzew rodzice mogą odpocząć w strefie relaksu, która znajduje się naprzeciwko parku linowego.