Baśniowy Dzień Dziecka

Każdy z nas jest dzieckiem, z czasem tylko trochę o tym zapominamy. Dlatego zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku, na Baśniowy Dzień Dziecka. Przeniesiemy się w świat fantazji i leśnych stworów.

Program:
11.00 – 16.00 gra terenowa „W baśniowej krainie” – w tych godzinach można zakupić pakiety w sklepiku na polanie. Każda rodzina (drużyna) otrzyma instrukcję, mapę, kieszonkowy kompas, zadania do wykonania w trakcie wędrówki, a na koniec będzie czekał skarb. Koszt udziału 25 zł/rodzina (drużyna).

11.00 – 11.45 I tura warsztatów leśno-artystycznych „Magiczne leśne pudełko” – na polanie z wiklinowymi zwierzętami stworzymy miejsce, by z zachowaniem zasad bezpieczeństwa stworzyć magiczne pudełka, w których schowamy trochę lasu, leśnych i magicznych stworzeń. Koszt udziału 25 zł.

13.00 – 13.45 II tura warsztatów leśno-artystycznych „Baśniowe chusteczki” – na polanie z wiklinowymi zwierzętami stworzymy miejsce, by z zachowaniem zasad bezpieczeństwa stworzyć baśniowe chusteczki z pięknymi roślinnymi wzorami. Koszt udziału 25 zł.

15.00 – 15.45 III tura warsztatów leśno-artystycznych „Magiczne leśne pudełko” – na polanie z wiklinowymi zwierzętami stworzymy miejsce, by z zachowaniem zasad bezpieczeństwa stworzyć magiczne pudełka, w których schowamy trochę lasu, leśnych i magicznych stworzeń. Koszt udziału 25 zł.

Szczegółowe informacje będą pojawiały się na stronie wydarzenia.

Zapraszamy do zapisów przez formularz BRAK MIEJSC
Liczba miejsc ograniczona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *