Baśniowy Dzień Dziecka

Każdy z nas jest dzieckiem, z czasem tylko trochę o tym zapominamy. Dlatego zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku, na Baśniowy Dzień Dziecka. Przeniesiemy się w świat fantazji i leśnych stworów.

Program:
11.00 – 16.00 gra terenowa „W baśniowej krainie” – w tych godzinach można zakupić pakiety w sklepiku na polanie. Każda rodzina (drużyna) otrzyma instrukcję, mapę, kieszonkowy kompas, zadania do wykonania w trakcie wędrówki, a na koniec będzie czekał skarb. Koszt udziału 25 zł/rodzina (drużyna).

11.00 – 11.45 I tura warsztatów leśno-artystycznych „Magiczne leśne pudełko” – na polanie z wiklinowymi zwierzętami stworzymy miejsce, by z zachowaniem zasad bezpieczeństwa stworzyć magiczne pudełka, w których schowamy trochę lasu, leśnych i magicznych stworzeń. Koszt udziału 25 zł.

13.00 – 13.45 II tura warsztatów leśno-artystycznych „Baśniowe chusteczki” – na polanie z wiklinowymi zwierzętami stworzymy miejsce, by z zachowaniem zasad bezpieczeństwa stworzyć baśniowe chusteczki z pięknymi roślinnymi wzorami. Koszt udziału 25 zł.

15.00 – 15.45 III tura warsztatów leśno-artystycznych „Magiczne leśne pudełko” – na polanie z wiklinowymi zwierzętami stworzymy miejsce, by z zachowaniem zasad bezpieczeństwa stworzyć magiczne pudełka, w których schowamy trochę lasu, leśnych i magicznych stworzeń. Koszt udziału 25 zł.

Szczegółowe informacje będą pojawiały się na stronie wydarzenia.

Zapraszamy do zapisów przez formularz BRAK MIEJSC
Liczba miejsc ograniczona.